chbk_landingpage_002_03a

O P I N I E  O  K S I Ą Ż C E

 

(…) Potrzebowałam takiego „kopa”, który pomógł mi uwierzyć w siebie oraz pokazał, kim tak naprawdę jestem. Bez książki Pana autorstwa nie dokonałabym wielu rzeczy, które znacząco zmieniły moje życie.

Patrycja

Książka, która powinna być lekturą obowiązkową. (…) Jedna z najważniejszych książek, jakie czytałam. Dziękuję i oczekuję na kolejne części.

Anna

(…) Chcę być kimś Michała Zawadki jest flagowym poradnikiem u mnie w domu. Dlaczego? Bo uświadomiłam sobie, że mam dwa życia. To drugie zaczęło się dla mnie właśnie po przeczytaniu tej książki. (…) To mądra książka dla rodzica – mówię to jako mama dwóch córek (10 i 15 lat) oraz dwóch synów (8 i 14 lat).

Aneta (mama 4 dzieci)

Dziękuję! Książka naprawdę daje dużo do myślenia i pomaga w motywacji. Jest warta polecenia każdemu.

Jakub

Chciałbym pochwalić Pana książkę. W fajny sposób napisana i bardzo przyjemnie się ją czyta. (…) Jeszcze nie przeczytałem całej, a już chcę następne trzy. Powiem po prostu, że jest genialna.

Michał

Wczoraj od znajomego dostałam książkę i, o ile nie czytam książek, bo raczej nie jest to moim ulubionym zajęciem, a wręcz nienawidzę tego robić, to muszę przyznać, że jutro muszę wcześnie wstać, a ja dalej nie potrafię oderwać wzroku. To będzie moja pierwsza książka, jaką przeczytam! Dziękuję!  

Kerstin

Jestem pod wrażeniem napisania książki, czytam pierwszą część już po raz trzeci i to jest to, czego szukałem. Sposób napisania, sposób trafienia do czytelnika. (…) Przyznam się, to pierwsza moja książka Pańskiego autorstwa i na pewno nie będzie ostatnia. 

Łukasz

Fajnie, że w końcu natrafiłem na kogoś, kto zwraca się do młodzieży – bo to przecież już tutaj zaczynają się problemy, których owoce zbieramy w przyszłości.

Jasiek

Po przeczytaniu pierwszej części książki moje życie bardzo się zmieniło. Pomimo że kosztowało mnie to bardzo dużo wysiłku, bo pierwsze zadanie byłam w stanie wykonać dopiero po tygodniu, to po przeczytaniu całej książki zmieniłam się nie do poznania. Straciłam dużo na wadze, w końcu odważyłam się porozmawiać z chłopakiem, który od dawna mi się podobał, i jesteśmy razem, z rodzicami dogaduję się jak nigdy, no i w końcu jestem pewna siebie. (…) Książka zmieniła moje życie o 180° i to jest najważniejsze.

Odmieniona Iga

Przeczytałem Naprawdę Bardzo Fajną Książkę! Powiem szczerze, nie lubię czytać książek, lecz ta jest wyjątkowa! Jest wspaniała, bardzo Pana podziwiam.

Bartosz

 

 

O P I N I E  O  W A R S Z T A T A C H

 

(…) Chcę tylko powiedzieć, że były to pierwsze i już wiem, że JEDYNE, warsztaty, które dały mi do zrozumienia, które spowodowały, że w ciągu dwóch godzin uwierzyłam w siebie!

Gosia

(…) Siła, moc i energia, jaką dostaje się na warsztatach, jest OGROMNA! Jak patrzę na twarze tych młodych ludzi, to marzą mi się tacy nauczyciele, którzy będą potrafili rozmawiać z młodzieżą i właśnie w taki sposób będą pomagali wyznaczać im drogi!

Barbara S. (nauczyciel)

Dzięki Panu nabrałem siły do dalszego rozwijania się, przestałem przejmować się zdaniem innych, lecz zacząłem doceniać siebie i dążyć do wybranego celu. Tak bardzo chciałbym, aby odwiedził nas Pan w mojej szkole. Może inni też spojrzą na świat z innej perspektywy życia. (…) Nigdy nie zapomnę tego spotkania, właśnie przez nie zmienia się całe moje dotychczasowe życie.

Adam
chbk_landingpage_003_19 chbk_landingpage_003_20 chbk_landingpage_003_21 chbk_landingpage_003_22

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON