chbk_landingpage_002_03a

O P I N I E  O  K S I Ą Ż C E

 

(…) Potrzebowałam takiego „kopa”, który pomógł mi uwierzyć w siebie oraz pokazał, kim tak naprawdę jestem. Bez książki Pana autorstwa nie dokonałabym wielu rzeczy, które znacząco zmieniły moje życie.

Patrycja

Książka, która powinna być lekturą obowiązkową. (…) Jedna z najważniejszych książek, jakie czytałam. Dziękuję i oczekuję na kolejne części.

Anna

(…) Chcę być kimś Michała Zawadki jest flagowym poradnikiem u mnie w domu. Dlaczego? Bo uświadomiłam sobie, że mam dwa życia. To drugie zaczęło się dla mnie właśnie po przeczytaniu tej książki. (…) To mądra książka dla rodzica – mówię to jako mama dwóch córek (10 i 15 lat) oraz dwóch synów (8 i 14 lat).

Aneta (mama 4 dzieci)

Dziękuję! Książka naprawdę daje dużo do myślenia i pomaga w motywacji. Jest warta polecenia każdemu.

Jakub

Chciałbym pochwalić Pana książkę. W fajny sposób napisana i bardzo przyjemnie się ją czyta. (…) Jeszcze nie przeczytałem całej, a już chcę następne trzy. Powiem po prostu, że jest genialna.

Michał

Wczoraj od znajomego dostałam książkę i, o ile nie czytam książek, bo raczej nie jest to moim ulubionym zajęciem, a wręcz nienawidzę tego robić, to muszę przyznać, że jutro muszę wcześnie wstać, a ja dalej nie potrafię oderwać wzroku. To będzie moja pierwsza książka, jaką przeczytam! Dziękuję!  

Kerstin

Jestem pod wrażeniem napisania książki, czytam pierwszą część już po raz trzeci i to jest to, czego szukałem. Sposób napisania, sposób trafienia do czytelnika. (…) Przyznam się, to pierwsza moja książka Pańskiego autorstwa i na pewno nie będzie ostatnia. 

Łukasz

Fajnie, że w końcu natrafiłem na kogoś, kto zwraca się do młodzieży – bo to przecież już tutaj zaczynają się problemy, których owoce zbieramy w przyszłości.

Jasiek

Po przeczytaniu pierwszej części książki moje życie bardzo się zmieniło. Pomimo że kosztowało mnie to bardzo dużo wysiłku, bo pierwsze zadanie byłam w stanie wykonać dopiero po tygodniu, to po przeczytaniu całej książki zmieniłam się nie do poznania. Straciłam dużo na wadze, w końcu odważyłam się porozmawiać z chłopakiem, który od dawna mi się podobał, i jesteśmy razem, z rodzicami dogaduję się jak nigdy, no i w końcu jestem pewna siebie. (…) Książka zmieniła moje życie o 180° i to jest najważniejsze.

Odmieniona Iga

Przeczytałem Naprawdę Bardzo Fajną Książkę! Powiem szczerze, nie lubię czytać książek, lecz ta jest wyjątkowa! Jest wspaniała, bardzo Pana podziwiam.

Bartosz

Pierwsza część przeczytana po 3-4 dniach. Zamierzam kupić kolejne. Dzięki Panu zrozumiałam wiele rzeczy, naprawdę. Przede wszystkim to, że nie powinnam wstydzić się mówić o swoich sukcesach (oczywiście z dozą rozsądku) oraz że indywidualność się ceni. Dziękuję <3.

Klaudia

Pańskie książki zmieniają moje życie! Przeczytałam już pierwszą część i jestem w trakcie czytania drugiej. To co Pan napisał o celach, o tym, że mamy się nie poddawać, że każdy jest wyjątkowy zmieniło mój sposób myślenia, nastawienie do całego otaczającego mnie świata. (…) Każde zdanie pańskiej książki dodaje mi wiary w siebie i nie ważne, czy czytam to zdanie po raz pierwszy, czy dziesiąty. Dziękuję za to, co Pan zrobił dla wszystkich młodych ludzi. Wiem, że książki Chcę być kimś zmieniają właśnie życie wielu nastolatków. Marzę o tym, aby przyjechał Pan do mojego gimnazjum. Stał się Pan moim autorytetem, człowiekiem sukcesu, na którym chcę się wzorować.

Magda

Pańska książka zainspirowała mnie do dalszych działań. Cały czas mam nadzieję że w każdym wieku można działać i osiągać sukcesy…

Drugie dobro jakie niesie za sobą przeczytanie tej książki to spojrzenie rodzica na problemy dziecka. Chciałabym, żeby moje dzieci wyrosły na wspaniałych i mądrych ludzi, ale nie zupełnie wiem, jak do tego dążyć. Po przeczytaniu tej książki pokrótce wiem, jakich słów i argumentów używać, aby do nich dotarło.

Magdalena (32 lata)

Pana książkę wypatrzyłem tydzień temu w Empiku na dziale z poradnikami, trzymając już w ręce dwie książki, z którymi szedłem do kasy. Wystarczyło parę spojrzeń i odłożyłem te dwie, biorąc do kasy książkę Chcę być kimś. Chociaż przyznam, że jeszcze w księgarni pomyślałem, że będzie to książka w stylu Zniszcz ten dziennik, co stworzyło pewne wątpliwości. Mimo to, kupiłem. W domu zaserwował mi Pan spore zaskoczenie. Mimo że książka posiada bogatą szatę graficzną, styl, w jaki ubrał Pan treść nie jest skierowany do dzieci, ale właśnie dla młodzieży. Pierwszy rozdział czytałem dwa razy. Niby za pierwszym razem zrozumiałem, ale pozostał pewien niedosyt. Po drugim razie już go nie było. I myślę, że wszystkie cztery aplikacje przeczytam jeszcze nie jeden raz. Mam za sobą już mnóstwo książek o samodoskonaleniu, ale tak naprawdę żadna nie była skierowana do młodzieży. Żadna nie zawierała tak ważnych dla mnie cytatów. I przede wszystkim nikt nie posiada takiego daru, aby zachęcić czytelnika do wykonywania zadań, jak Pan.

Nigdy nie natknąłem się na autora, który stwarza potężną więź z czytelnikiem. Ta więź sprawia, że, przynajmniej ja, obdarzyłem Pana zaufaniem i pochłaniałem każdą stronę Pana książki z niebywałą ekscytacją. Dzięki Panu odkryłem siłę samodyscypliny. To dzięki Panu walczę, pucuję, szoruję moją szybę, aby pozbyć się toksycznych paradygmatów. Na ostatnich stronach napisał Pan, że Chcę być kimś będzie jedną z najważniejszych książek, jakie przeczytam w życiu. Ma Pan całkowitą rację. Doskonale wiem, jak trudno jest powiedzieć, a jeszcze trudniej napisać coś, co dotrze do nastolatka w tym trudnym okresie dojrzewania i buntu. Panu się to udało.

Dziękuję, za nowe spojrzenie na codzienność.

Za pomoc, w staniu się Graczem, a nie Pionkiem.

Czekam na kolejne części.

Mateusz

Nasz 11-letni syn jest zachwycony i nie chciał się położyć się spać, bo chciał czytać i czytać Pana książkę. A ja nie mogę doczekać się, aż on przeczyta całą, abym mogła ja przeczytać.

Marta (mama)

 

O P I N I E  O  W A R S Z T A T A C H

 

(…) Chcę tylko powiedzieć, że były to pierwsze i już wiem, że JEDYNE, warsztaty, które dały mi do zrozumienia, które spowodowały, że w ciągu dwóch godzin uwierzyłam w siebie!

Gosia

(…) Siła, moc i energia, jaką dostaje się na warsztatach, jest OGROMNA! Jak patrzę na twarze tych młodych ludzi, to marzą mi się tacy nauczyciele, którzy będą potrafili rozmawiać z młodzieżą i właśnie w taki sposób będą pomagali wyznaczać im drogi!

Barbara S. (nauczyciel)

Dzięki Panu nabrałem siły do dalszego rozwijania się, przestałem przejmować się zdaniem innych, lecz zacząłem doceniać siebie i dążyć do wybranego celu. Tak bardzo chciałbym, aby odwiedził nas Pan w mojej szkole. Może inni też spojrzą na świat z innej perspektywy życia. (…) Nigdy nie zapomnę tego spotkania, właśnie przez nie zmienia się całe moje dotychczasowe życie.

Adam

Gdyby mi ktoś wcześniej powiedział, co jest ważne w życiu, to nie straciłabym prawie dziewiętnastu lat… Dziękuję za zmianę myślenia, już nigdy nie chcę sama się niszczyć. Chcę i będę kimś. To były najlepsze dwie godziny w moim życiu, Panie Michale, czekam na książki.

Marysia

Kręciło mnie robienie sobie beki z innych, nie wiedziałem, że mogę tym kogoś zniszczyć i że to hejt, a nie żart, i że tak naprawdę robię też sobie źle. Wszystko dlatego, bo myślałem, że fajnie, kiedy o Tobie gadają w grupie… Chcę być kimś, a przez hejtowanie w grupie byłem nikim. Dziękuję za zmianę mojego myślenia.

Karol

Zrobiłam w życiu dużo złego i choć chciałam wrócić, to wszyscy mnie skreślili, bo kiedyś byłam głupia. Dziś po spotkaniu Pan mi powiedział: „Gratuluję”, i że się cieszy, że dałam radę się zmienić i życzył mi Pan wytrwałości. Ktoś w końcu we mnie uwierzył, a warsztaty pokazały mi, jak walczyć o to, jak chcę żyć i że mam szansę na marzenia, pomimo moich błędów.

Agnieszka

Dziękuję Panu Michałowi Zawadce za dzisiejszą lekcję, za to, że pokazał mi, że każdy ma szansę zostać wielkim człowiekiem. Dziękuję także za motywację do działania i pływania, bo wiem już teraz, że dzięki pracy mam wielkie szanse KIMŚ BYĆ!!!

Adam

Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co Pań robi, z jaką siłą i wiarą mówi Pan o tym, że wszystko zależy od nas, że możemy decydować o sobie i jesteśmy silni, nie w grupie, podążając za innymi, ale osobno spełniając swoje marzenia. (…) Chciałbym też podziękować Panu za to, że dał mi Pań nadzieję, że pomimo tego, jak wygląda moje życie, mogę je zmienić, że mogę zmienić swoje otoczenie.

Paulina

Niektórzy moi uczniowie stoją jakby za kotarą wrodzonej bądź nabytej bezradności i już w tak młodym wieku nie wierzą w to, że może ich spotkać coś pięknego. (…) Rodzina, szkoła, środowisko przypisały im role do odegrania – słabeuszy, nieuków, patałachów, patologii, a oni są przekonani, że tak właśnie mają żyć. Dzięki Panu Michałowi, fechtującemu słowem niczym Wołodyjowski, siedzieli, a ja widziałem, jak zmienia się ich postawa. Zgarbieni – prostowali się jak struna, leżący – siadali, a w oczach większości zapalały się ogniki zrozumienia, że mogą być kowalami własnego losu. Miałem wrażenie, że część musiała się powstrzymać, aby nie wstać i nie krzyknąć: „TAK, JA TEŻ CHCĘ BYĆ KIMŚ!”. Za wzbudzenie tej wiary w uczniach i przypomnienie mi, co w życiu jest najważniejsze, dziękuję.

Jacek P. (nauczyciel)

Ten wykład uświadomił mi, że nie ma po co się zatracać i marnować sobie życia. Trzeba myśleć pozytywnie, nie zwracając uwagi na innych, nie możemy się zatrzymywać, musimy walczyć, bo inaczej znikniemy w tłumie. Życie jest jedno i do tego bardzo krótkie. (…) Chciałabym bardzo podziękować Pani Michałowi, że przez kilka godzin uświadomił mi tyle oczywistych spraw. Czekam na Pana książkę dla młodzieży. (…) Stał się Pan moim autorytetem.

Zuzia

 

 

 
chbk_landingpage_003_19 chbk_landingpage_003_20 chbk_landingpage_003_21 chbk_landingpage_003_22

SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON